top of page

תלמידים מספרים

קבלו טעימה קטנה מההתרשמות ומההמלצות של משתתפי המחזור הראשון
של קורס "טוב ומיטיב"

הנחייתו של מר דרמון הייתה מקצועית, קשובה למשתתפים, ואפשרה לנו היכרות עם הטכניקות שהוא עובד באמצעותן […] הוא שילב במפגש העברה של תכנים תיאורטיים תוך גיוס המשתתפים ליטול חלק פעיל גם בהתנסות חווייתית. המפגש היה מהנה, מעניין ומלמד… אנו מודים מאוד למר דרמון על תרומתו המיוחדת לצוות שלנו ומאחלים לו הצלחה רבה בפועלו.

ד"ר שלומית להמן, ד"ר בלהה בכרך

וכל צוות "המרכז למשפחה" של יד שרה.

שמעתי את משה בהרצאה מרתקת על זוגיות לפי הקבלה, והרעיונות שהוא הביא ממשיכים להדהד לי בראש למרות שעברו יומיים... משה מרצה מרתק! ברור לכל מי ששומע שהוא חי את הדברים שהוא מדבר עליהם.למשה יכולת מופלאה לקחת את חכמת הקבלה, לדבר אותה בשפה פשוטה ומובנת ולהגיע ישירות ללב השומעים... האולם היה מלא עד אפס מקום... לא רצינו שיגמר :) אני ממליצה בחום לשמוע את משה! כבונוס תקבלו גם את חוש ההומור שלו...בדיחות שוות ומאוד מלמדות...

למדתי בקורס לשלוט על רגשותי, לדעת איך לכוון את ההתלבטות הפנימית לתשובה אמיתית וכנה שיש בתוך נפשי, מתוך כך לדעת איך לעזור לאחרים להצליח להבין מה תשובתם הפנימית.

שמואל – ירושלים

לאהרן, בהערכה עצומה על ההשתדלות וההקשבה,
על הדברים שהחכמתנו בזאת השנה, על ההכוונה אל עולם לא מוכר,ועל חיבורו לעולם המעשה.

צוות בית מדרש "היום"

למדתי בקורס לשלוט על רגשותי, לדעת איך לכוון את ההתלבטות הפנימית לתשובה אמיתית וכנה שיש בתוך נפשי, מתוך כך לדעת איך לעזור לאחרים להצליח להבין מה תשובתם הפנימית.

לאהרן ידיד הנפש,תודה רבה לך!
תודה על שהיית מורה, תודה על החברות, תודה על ההקשבה, תודה על הסבלנות. בעיקר תודה על המפתח הנפלא הזה שנתת לי ולנו, המפתח לבית גנזי נפשי. מה שנתת לי הוא דבר בלי ערך וגבול, נתת לי אפשרות להציץ פנימה. השנה היא בשבילי שער ופתח לשנים רבות בע"ה של עבודה.

שי – ירושלים

לאהרן,
השתתפתי בסדנא שלך ומאוד נהנתי. בהנחייתך הרגישה, הכנה, ומלאת החן הצלחת לגעת בנקודות משמעותיות בלי להכאיב ובלי להתנשא. תרגילי הדמיון לצד הלימוד המשותף נתנו כלים להתבוננות עמוקה ומציאת כלים בדרך לשינוי. דרך הסדנא התברר ששינוי אמיתי הוא דבר אפשרי ביותר.

צביה – ירושלים

אהרון יקר,
רציתי לשתף בחוויה האישית שלי מהשתתפות בסדנת "על שינויים והחלטות בחיים" שהועברה על ידך בבית מדרש “היום”, ובכלל – בשיעורים בבית הכנסת "תפארת ישראל" וההכרות איתך.
מעבר לכך שאתה בן אדם מעניין ורגיש שפשוט נעים לשמוע, אני מתחברת מאוד לגישה שלך לחיים – לדרך בה אתה מפשט את המציאות המורכבת, ולכלים הפרקטיים אותם אתה מציע בכדי לחולל שינוי ולהיות בתהליך מתמיד של התקדמות והעצמה.
כל אלו משמעותיים מאוד עבורי.
תודה רבה!

אביה – ירושלים

רציתי לומר שאני מאוד מאוד מאוד נהנית מההרצאות שלך בזמן אשכול, סינמה סיטי.

(3 מאודים, ושיהיה ברור שזה לא סתם טעות דפוס...) גם המרצה מקסים, גם הנושא מעניין, וגם הצגת הנושאים בעזרת דוגמאות, ממש מתאימה לי ואני נהנית מכל רגע שאני יושבת בהרצאה.

יישר כוח.

חנה – ירושלים

שלום משה,

היה לנו לעונג להשתתף בסדנא שלך. המפגש היה מעשיר, מהנה, משכיל, חוויה לגוף ולנפש. לימדת אותנו כיצד נוכל לעשות ולחשוב היטב על השנים הבאות, להסתכל במראה, את האמת לראות ולדעת מה אנו שווים. הסדנא העצימה אותנו ונתנה לנו כלים להאמין ולרצות לשנות. לימדת אותנו להכיר ביכולות שלנו, לבקש משאלות ולדעת שאנו יכולים! העברת את החומר בהומור רב... אך בלי לפספס את המטרה. עד כאן ... הכרת הטוב ע"י העובדים כפי שהרגישו וכתבו... 
הייתה לי את הזכות בנוסף גם לשמוע את מארז הדיסקים שהוצאת "קואצ'ינג עצמי" ...

מדובר במתנה ענקית לחיים !!!

תודה רבה בשם כולנו.

שי אביסירא. מנהל מח' שימור לקוחות הפניקס

קיבלתי פידבקים מעולים על ההרצאה שהעברת אתמול בפני 120 עובדי המפעל.
עובדים רבים התקשרו והגיעו למשרד שלי כדי לאמר תודה ושהיה מצויין. 
דיברו על כך שההרצאה נתנה כלים מעשיים, שההנחיה שלך היתה טובה וסוחפת, וההדרכה, עד כמה שזה מורכב, דיברה ונגעה לכלל האוכלוסיה. 

יפעת ניסן ברכמן - מנהלת הדרכה בחברת פלסאון 

משה שרון הוא אדם עם המון תובנות לחיים. הוא מסוג האנשים שאתה אומר, כמה צעיר, כמה ידע בקבלה ועד לאיזו עומק, אך מתי הספיק??? הוא פשוט נולד עם זה. לשרון יש את היכולת לראות דברים מעבר לפשט ולהעבירם בדרך אסרטיבית, קולעת ומעצימה. הכרותי החלה לפני שבע שנים, הוא המורה ואני התלמידה. מאז ועד היום עדיין המורה שלי... תודה ענקית על הזכות.

מיכל – תל אביב

bottom of page