top of page

על המרצים

בואו ללמוד ממטפלים, מאמנים ומרצים מרתקים, בעלי נסיון עצום, 
שחכמת גדולי ישראל בכל הדורות – היא נר לרגליהם. 
בואו ללמוד במסלול שיוציא לאור סופסוף את השליח שמתחבא בכם.

אהרן דרמון
משה שרון

מרצה, מטפל ומאמן אישי וזוגי, רב אומן ב-NLP ומנחה בכיר בשיטת דמיונובע. בעל נסיון של יותר מ-15 שנים בתחום האימון והטיפול. מומחה לטכניקות ואסטרטגיות ליצירת שינוי. טל': www.aaron-darmon.com - 0544 63 60 65

קוראים לי אהרן דרמון, אני בן 52, נשוי לקלרה ואבא ל-7 ילדים – ברוך ה'. אני עוזר לאנשים שמרגישים תקועים בחיים האישיים ו/או העסקיים שלהם למצוא את הדרך שלהם לעבר חיי משמעות, זרימה ושמחה – באמצעות כלים מעשיים המאפשרים יצירת שינוי משמעותי וארוך-טווח.

אני מאמן אישי מוסמך ע"י ה-וICF, הארגון הבאילאומי הנחשב ביותר בתחום הקואצ'ינג, וע"י איק"א, האיגוד הישראלי לקואצ'ינג. אני גם רב-אומן (מסטר פרקטישנר) בNLP. מטפל באמצעות טכניקות שונות (דמיון מודרך, דמיונובע, NLP, SE, פסיכודרמה וכו') ויש לי יותר מ-15 שנות ניסיון ואלפי שעות עבודה אחד על אחד. בין השאר, אני מנחה בכיר בדמיונובע (שיטה שפותחה על ידי עמית קדם), השתתפתי בקורס השנתי לפסיכולוגיה בגישה אמונית של הפסיכיאטר ד"ר אבולעפיה (מכון "לבבה") וטיפלתי בקליניקה שלו. אני גם בוגר קורס המנחים של שיטת מיכא"ל (טכנולוגיית למידה, מודעות והעצמה אישית העוסקת במימוש הפוטנציאל האישי). השתתפתי גם בסמינר של גיל פרץ על איך להרצות. אני מרצה ומנחה סדנאות וקורסים בתחום האימון וההתפתחות האישית (מכללת שלם, בית מדרש "היום"). יש לי יותר מ-15 שנות נסיון ואלפי שעות עבודה אחד על אחד. אני גם מרצה ומנחה סדנאות וקורסים בתחום האימון, הNLP, הדמיון המודרך וההתפתחות האישית והעסקית. אני מומחה לטכניקות ואסטרטגיות ליצירת שינוי וגם פיתחתי מודל שמתאר את תהליך השינוי ומספק כלים פרקטיים לבצע אותו.

גדלתי בצרפת, למדתי שם פילוסופיה ועליתי לארץ לפני יותר מ-30שנה. למדתי בבצלאל (ארכיטקטורה) ועבדתי שנים כארט דיירקטור (מנהל אומנותי) בחברת מולטימדיה מצליחה. בנוסף, הייתי מנהל פרויקטים בתחום המולטימדיה בשוק האירופאי.


לפני כ-20 שנה, החלטתי לעשות שינוי ולעזור לאנשים להתפתח ולהעניק להם כלים שיקלו על הדרך שלהם לעבר מימוש הפוטנציאל שלהם על מנת לחיות חיים יותר מאושרים, משמעותיים וזורמים.

כתבתי את הספר "עץ החיים הטובים" שמעניק תובנות וכלים לחיים
מתוך פרשת השבוע ומחבר את לימוד הפרשה עם כלים להתפתחות אישית ורוחנית. ניתן לרכוש את הספר כאן.

 

אני גם מעביר שיעור שבועי בשכונת נחלאות שבירושלים בתורת הנפש על פי הרב קוק זצ"ל.

 

בנוסף, אני המייסד וראש הקהילה של בית כנסת "כורזין" בשכונת נחלאות. פתחתי את ביה"כ לפני כ15 שנה עם מנין דחוק. היום, ברוך ה', ביה"כ שלנו מופיע בין 20 בתי הכנסת שאסור לפספס בירושלים (לפי העיתונות). 

סופר, מרצה ומאמן אישי וזוגי. למעלה מעשור של שילוב בין תחומי הפסיכולוגיה והאימון לבין תפיסות רוחניות וקבלה. משלב ידע עצום במגוון רחב של תחומים עם הומור כובש וכלים מעשיים. www.mo6.co.il - 0546 970 455

זה התחיל בלימודי הפסיכולוגיה, המשיך בשנים ארוכות של לימודי חכמת הקבלה ורוחניות והיום, עם המטען  הזה ועם אוקיינוס של ניסיון בהעברת אנשים תהליך, משה עוסק בהרצאותקורסיםחוגי ביתאימון אחד על אחד, הכשרת מרצים לקבלה וגם בכתיבה, למען מטרה אחת פשוטה – לעזור לכל אדם באשר הוא, להתפתח, לרכוש כלים ולהיות מודע לעצמו, לעוצמותיו, לערכיו ומאוויו, על מנת להביא לעולם את הכוח שטמון בו ולהיות מאושר. מאושר אחד ועוד אחד ואולי נצליח לייצר אהבת חינם, אחווה ורעות אמיתית, כאן בארץ ישראל.

ספרו הראשון, "אייכה", רומן ביכורים, יצא לאור בהוצאת רימונים בינואר 2013.

 

ערך וליקט את הספרון "יום ליום" המכיל 360 ציטוטים של גדולי ישראל בכל הדורות, לפי הלוח העברי. יצא לאור באוגוסט 15.

 

ספרו השלישי, "העולם לא יכול להתקיים בלעדיך", ספר הדרכה למציאת הייעוד, יצא לאור בהוצאת "ספר טוב" מבית הוצאת פראג באפריל 16 והפך תוך שנה אחת לרב מכר.

 

ספרו הרביעי, עשרה נכנסו לפרד"ס, יצא לאור בהוצאת "ספר טוב" באפריל 2017 ועוסק בלימוד סודות וסודות חכמת הקבלה לפי תורתו של הרב אשלג זצ"ל.

ספרו החמישי, זוגות זוגות יצא לאור בהוצאת דברי שיר במרץ 2018 והוא מדריך מעשי למי שמעוניינים בזוגיות טובה.

B.A בפסיכולוגיה והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת בר אילן.

 

קורס למרצים ומנהיגים ב"גישות", הנחיית קבוצות ב"מכללת ספיר".

קורס אימון Coaching , "מראות אסטרטגיה"

קורסים בכתיבה יוצרת - עם הסופר אשכול נבו והמשוררת אורית גידלי.

 

לימוד יהדות, חסידות וקבלה מזה כ-21 שנה במסגרות אקדמיות וישיבתיות.

 

נשוי לנעמי ואב לנועה, יעל ושירה.

bottom of page